Home / Secure Critical Communications™

Secure Critical Communications™

Żyjemy w świecie, który staje się coraz bardziej połączony i w którym mnożą się urządzenia wykorzystujące czujniki i łączność z Internetem. To sprawia, że bezpieczne przetwarzanie danych i bezpieczna komunikacja są ważniejsze niż kiedykolwiek dotąd. W AddSecure bezpieczna krytyczna łączność jest podstawą wszystkiego, co robimy. Jest to siła napędowa wszystkich naszych inteligentnych i niezawodnych rozwiązań.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach z zakresu Secure Critical Communications™ z naszej witryny w języku angielskim:

Kompletne, niezawodne i elastyczne rozwiązanie z zakresu IoT, przeznaczone do bezpiecznego i łatwego łączenia większej liczby urządzeń i zarządzania nimi.

To bezpieczne rozwiązanie typu plug-and-play odpowiednie dla tych, którzy chcą szybko rozpocząć pracę.

Bezpieczne, inteligentne i niezawodne rozwiązania

Rozwiązania w zakresie bezpiecznej krytycznej łączności mają zasadnicze znaczenie dla Twojego życia i prowadzonej działalności. Pomogą Ci ratować życie, chronić mienie i istotne usługi publiczne oraz napędzać działania biznesowe. Monitorujemy komunikację pomiędzy Twoimi systemami alarmowymi i ułatwiamy podłączonym urządzeniom (IoT) bezpieczną komunikację między sobą.

Nasza filozofia opiera się na bezpieczeństwie i prostocie. Jeśli rozwiązanie jest zbyt skomplikowane, istnieje ryzyko, że nie będzie stosowane prawidłowo – lub w ogóle – i dlatego nie jest bezpieczne.

Dostarczamy rozwiązania, które są niezawodne, łatwe w instalacji i dają Ci pełną kontrolę. Poprawiają wydajność, produktywność i pomagają zwiększyć Twoją konkurencyjność. Te rozwiązania spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa, są przyszłościowe i oparte na najnowszych i najbezpieczniejszych technologiach

Dlaczego zabezpieczenie kluczowych danych i komunikacji jest ważne?

Dowiedz się, w jaki sposób bezpieczna krytyczna łączność napędza cały inteligentny pakiet

Bezpieczna i monitorowana komunikacja jest integralnym elementem każdego systemu alarmowego. Zapewnij, aby alerty za każdym razem w bezpieczny sposób docierały do właściwych odbiorców.

Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie inteligentnej opieki możesz czuć się bezpiecznie, ponieważ masz pewność, że opieka i inna pomoc jest w zasięgu ręki.

Zdigitalizuj swoją sieć dystrybucji energii i realizuj inteligentne, wydajne, pewne i bezpieczne operacje. Uzyskaj pełną kontrolę dzięki systemom monitorowania i analizy stacji sieciowych.

W reagowaniu na sytuacje kryzysowe liczy się każda sekunda. Nasze rozwiązania w zakresie inteligentnego ratownictwa sprawiają, że organizacje, zespoły kryzysowe i służby ratownicze mogą reagować…

Napędzaj swoją działalność z naszymi rozwiązaniami w zakresie inteligentnego transportu! Nasze rozwiązania umożliwiają opartą na danych poprawę rentowności i pełną kontrolę nad operacjami transportowymi i…

Internet of Things: E-dictionary with relevant words and phrases

Download our dictionary and get an overview of the most relevant terms within IoT.