Home / Zarządzanie flotą / System TMS do zarządzania transportem

System TMS do zarządzania transportem online

Przenieś cały proces transportu do nowoczesnego systemu typu Transport Management System (TMS).

system tms

System TMS od AddSecure to wszystko czego potrzebujesz do zarządzania transportem.

System TMS (Transport Management System) od AddSecure przenosi cały, skomplikowany proces zarządzania zleceniami do aplikacji webowej. Przygotowaliśmy go wspólnie z ekspertami transportu, dzięki czemu jest precyzyjnie dostosowany do codziennych wyzwań branży. Rozwiązanie zapewnia kontrolę nad każdym etapem procesu. Obszerny zestaw narzędzi automatyzuje i usprawnienie wiele zadań logistyków, gwarantując optymalne wykorzystanie floty.

Zobacz jak system TMS może usprawnić transport w Twojej firmie

  • Cały proces transportu dostępny online

  • Łatwe planowanie metodą "przeciągnij & upuść"

  • Ogranicz puste przebiegi

  • Poznaj rentowność zleceń przed ich podjęciem

TMS od AddSecure generuje kilkadziesiąt tys. PLN oszczędności miesięcznie, wspierając nas na każdym etapie procesu transportowego. Od zlecenia do faktury.

Anna Ozimek-Stanuch

Członek zarządu, EPO-Trans

Jakie korzyści daje system TMS?

Łatwe planowanie tras i zasobów

Przypisuj pojazdy i kierowców do zleceń przeciągając je w prosty sposób na diagramie. System automatycznie wyklucza niedostępne zasoby, znacznie ułatwiając cały proces.

Automatyzujesz pracę dyspozytorów

Koniec planowania transportu na potężnych, białych tablicach. Przenieś proces do aplikacji i automatyzuj nawet tak zaawansowane operacje jak depozyty i "przepinki".

Eliminujesz puste przebiegi i doloty

Dzięki prostemu wyszukiwaniu pojazdów do realizacji tras powrotnych zredukujesz do minimum puste przebiegi i podniesiesz rentowność poszczególnych przejazdów.

Znasz rentowność każdego zlecenia

Ewidencja przebiegów, z podziałem na kilometry krajowe i zagraniczne, z frachtem i puste. Podsumowanie kosztów tankowań, zużycia paliwa i AdBlue. Precyzyjne wyliczenie rentowności.

Wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz od systemu TMS:

Pełna ewidencja zleceń od kontrahentów, gromadząca tak szczegółowe dane jak: miejsca załadunku i rozładunku, przewożone towary oraz konkretne wymagania co do naczepy.

Planowanie na interaktywnej osi czasu. Łączenie zleceń w trasy. Przypisywanie zestawów i obsady. Wyszukiwanie pojazdów do zleceń powrotnych. Zarządzanie spedycjami. Łatwo i intuicyjnie.

Pozwól naszej sztucznej inteligencji (AI) planować zlecenia za Ciebie. Autoplaner transportu sam dobierze dostępne pojazdy do zleceń, przeanalizuje kilkadziesiąt tysięcy potencjalnych tras dolotowych i wybierze…

Mobilna końcówka systemu TMS dla kierowcy. Odbieranie tras na terminalu. Raportowanie postępów w wykonywanym zleceniu. Przesyłanie dokumentów. Dedykowane scenariusze dostosowywane do procedur Klienta.

Faktycznie analiza kosztów zleceń i podliczenie ich rentowności. Ewidencja tras krajowych i zagranicznych, wykonanych z ładunkiem i na pusto. Realny obraz efektywności biznesu.

Automatyzacja procesu wystawiania faktur za zlecenia transportowe, w oparciu o zrealizowane zlecenia. Wystawianie faktur zbiorczych i okresowych wraz z wysyłką do klienta.

Sprawdź nasz system TMS w akcji!

Zamów demo i przekonaj się jak nasz system może wesprzć Twoją firmę.

Pakiet Mobilności

Dowiedz się, jak nasz system TMS może pomóc szybko wyliczać wynagrodzenia kierowców według założeń Pakietu Mobilności.

5 wskazówek jak wybrać system TMS, który odpowiada twoim potrzebom

Myślisz nad wdrożeniem systemu TMS ale nie wiesz od czego zacząć? Pobierz nasz poradnik!

Przygotowany przez nas poradnik to 5 prostych, ale ważnych kroków, dzięki którym będziesz wiedział/a na co zwrócić uwagę podczas wyboru systemu TMS. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi, poszerzysz swoje postrzeganie rozwiązań TMS i że dzięki niemu pomożemy Ci wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do twoich potrzeb.

Chcę pobrać poradnik!

Zamów demo!

Przekonaj się jak system TMS może zoptymalizować Twój transport i dowiedz się ile możesz na tym zaoszczędzić.