Transport i Logistyka

Pracuj z bezpieczniejszą i wydajniejszą flotą dzięki wiodącej w branży zintegrowanej platformie do zarządzania flotą i transportem.

Firmy transportowe potrzebują ogromnej ilości danych, by optymalizować swój biznes.

  • Z jednej strony jest to sposób na sprawne zarządzanie zleceniami i planowanie transportu, z drugiej strony dane te, są niezbędne do spełnienia wymagań prawnych. Nasze rozwiązania są tutaj idealnym wyborem, ponieważ nie tylko dostarczają ogromnej ilości danych telematycznych, ale także agregują je w formie raportów.

  • Wraz z naszym systemem zarządzania flotą i transportem w chmurze nie tylko oferujemy narzędzia do monitorowania pojazdów, ale także ułatwiamy dyspozycję i komunikację z kierowcami przez cały proces zarządzania zleceniami transportowymi - od przyjęcia zlecenia do faktury końcowej.

System TMS od AddSecure zrewolucjonizował nasze podejście do zarządzania transportem. Zyskaliśmy klarowną informację o każdym zleceniu, ograniczyliśmy puste przebiegi oraz oszczędzamy cenny czas dyspozytorów. Tego szukaliśmy!

Piotr Ozimek

Prezes zarządu w EPO Trans

Korzyści z wdrożenia jednej platformy do zarządzania flotą i transportem:

Większa efektywność

Zoptymalizuj planowanie, popraw poziom obsługi klienta i kontroluj wydatki na paliwo dzięki bieżącej lokalizacji gps pojazdów, aktualizacjom statusu zlecenia i wydajności kierowców.

Zgodność z przepisami

Pobieraj dane z tachografów zawsze na czas dzięki wiodącemu w branży rozwiązaniu do zdalnego pobierania plików z tachografów.

Poprawa bezpieczeństwa

Poznaj styl jazdy swoich kierowców i oferuj spersonalizowane informacje zwrotne tym kierowcom, którzy jeżdżą niebezpiecznie.

Jeden dostawca

Jeden dostawca IT to większy komfort oraz gwarancja, że poszczególne moduły systemu, będą ze sobą współpracować. Nie musisz się martwić o integracje danych telematycznych z modułami FMS czy TMS.

Mnogość rozwiązań

Będąc częścią grupy AddScure, korzystamy z doświadczeń naszych pracowników z całego świata. Dlatego gama naszych rozwiązań jeszcze niezwykle rozbudowana.

Przenieś zarządzanie swoją flotą na wyższy poziom

Wejdź na wyższy poziom zarządzania flotą dzięki zawsze aktualnej informacji o pojazdach i statusie transportu. Planuj efektywniej, popraw obsługę klienta i zwiększ produktywność floty dzięki monitoringowi pojazdów w czasie rzeczywistym i bieżącej informacji o dostępności pojazdów oraz pozostałym czasie jazdy.

Więcej o FMS ➝
system tms

Zarządzanie transportem jeszcze nigdy nie było tak proste

Nasz moduł TMS to Twoje centrum dowodzenia transportem. Przeprowadzi cię przez cały proces od zlecenia do faktury końcowej. Dobieraj kierowców do pojazdów i wyznaczaj dla nich najbardziej optymalną trasę realizacji zlecenia.

  • Zarządzaj zleceniami

  • Skracaj czas planowania dzięki AI

  • Monitoruj status transportu w czasie rzeczywistym

  • Automatyczne faktury końcowe

  • Sprawdzaj rentowność przyjmowanych zleceń

Więcej o TMS ➝

Oszczędzaj paliwo i zwiększaj zyski

Paliwo jest jednym z kluczowych zasobów Twojej firmy. Skutecznie monitoruj zużycie i wykrywaj nawet niewielkie upusty, dzięki wysokiej jakości sondom paliwowym. Dodatkowo, uszczelnij obieg paliwa specjalnym korkiem. Uzupełniając o moduł eco driving możesz identyfikować złe nawyki kierowców, edukować ich oraz poprawiać ich styl jazdy. Mniej agresywna jazda to więcej zaoszczędzonego paliwa, a to oznacza większy zysk z każdego zlecenia.

Chroń swoją flotę i kierowców

Zapewnienie bezpieczeństwa kierowcom nigdy nie było łatwiejsze dzięki naszej gamie narzędzi do monitorowania i ograniczania wypadków we flocie. Od szczegółowych raportów o zachowaniu kierowców po nasze systemy kamer samochodowych o wysokiej rozdzielczości, szybko identyfikuj najbardziej niebezpiecznie jeżdżących kierowców i wdrażaj skuteczny program szkoleniowy z personalizowanymi informacjami zwrotnymi.

Więcej

W zgodzie z prawem

Spełniaj wymagania prawne dzięki naszemu rozwiązaniu do zdalnego pobierania danych z tachografu. Zaplanuj automatyczne zdalne pobieranie plików tacho pojazdu i karty kierowcy z dowolnego miejsca na świecie. Zaoszczędź czas na ręcznym pobieraniu i ściąganiu pojazdów na bazę..

Więcej ➝

Otwartość na integracje

Nasze otwarte interfejsy API ułatwiają synchronizację np. z platformami visibility czy programami F-K. Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Zapytaj o demo!

Odblokuj wydajność swojej floty z AddSecure