Newsroom

Newsroom AddSecure udostępnia informacje o firmie, takie jak komunikaty prasowe, aktualności i zdjęcia, dziennikarzom, blogerom i innym profesjonalnym wydawcom na całym świecie.

Najnowszy post

AddSecure przejmuje europejski oddział telematyczny Astrata, wzmacniając swoją pozycję w branży transportowej i logistycznej

AddSecure (https://www.addsecure.pl/), wiodący europejski dostawca bezpiecznej łączności IoT i kompleksowych rozwiązań, ogłosił dziś przejęcie Astrata Europe B.V., europejskiego oddziału telematycznego firmy Astrata. To strategiczne posunięcie pozwala AddSecure zwiększyć swój udział w rynku i umocnić swoją pozycję kluczowego dostawcy rozwiązań IoT dla ...

Czytaj więcej

Archiwum wiadomości

2021 2022 2023

Potrzebujesz grafiki w wysokiej rozdzielczości?

Nasza galeria multimediów zawiera zdjęcia naszego zespołu zarządzającego korporacją i innych rzeczników, a także zdjęcia przedstawiające działalność AddSecure.

Galeria multimediów

Kontakty z mediami

Jesteśmy otwarci na pytania od dziennikarzy i mediów. W przypadku jakichkolwiek zapytań ze strony mediów prosimy o kontakt pod adresem  [email protected] lub z naszym dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej.

Media Relations

Main media contact [email protected] +46 790 677 440

Kristina Grandin

Director Corporate Communications [email protected] +46 706 895 208