Home / Kamera samochodowa RoadView

RoadView Lite - Twoje Inteligentne Rozwiązanie Videotelematyczne dla Floty

Zwiększ bezpieczeństwo i wydajność swojej floty dzięki naszej inteligentnej videotelematyce. Zmniejsz liczbę wypadków, oszczędzaj na ubezpieczeniach i chroń swoją markę – wszystko za pomocą jednego, intuicyjnego systemu.

Pozwól, by nasza kamera samochodowa chroniła Twoich kierowców i zredukowała liczbę wypadków!

Wideorejestrator AddSecure RoadView został stworzony, aby dostarczać materiał wideo jako dowód oraz szczegółowe dane na temat zachowania kierowcy przed, w trakcie i po zdarzeniu. Nagrania z kamery mogą być wykorzystane jako materiały szkoleniowe dla kierowców w firmie. Dzięki temu możesz nagradzać kierowców za bezpieczną jazdę i motywować tych, których styl jazdy potrzebuje poprawy. Poprawiasz w ten sposób bezpieczeństwo swoich ładunków i kierowców, a także reputację marki.

Korzyści

Obrona przed bezpodstawnymi zarzutami

Chroń swoich kierowców przed bezpodstawnymi zarzutami dzięki niepodważalnym nagraniom wideo w jakości HD.

Ogranicz koszty ubezpieczenia

OszczędzDzięki poprawie nawyków kierowców możesz zmniejszyć liczbę wypadków, co prowadzi do obniżenia składek na ubezpieczenie i długoterminowego ograniczenia kosztów.

Większe bezpieczeństwo floty

Skutecznie identyfikuj obszary wymagające poprawy i zyskaj większe bezpieczeństwo floty.

Chroń swoją markę i reputację

Rozpoznawaj niebezpieczne nawyki jazdy, takie jak gwałtowne hamowanie, przyspieszanie, pokonywanie zakrętów i przekraczanie prędkości dzięki szczegółowym raportom dotyczącym przyspieszeń i prędkości.

Znaczenie materiału wideo w dokumentacji wypadków i w sytuacjach spornych

Bez dowodów wideo może być trudno jednoznacznie ustalić winę i odciążyć Twoich kierowców w przypadkach spornych. Rozważ następujące scenariusze, w których kierowca może zostać oskarżony o potrącenie rowerzysty, uszkodzenie szlabanu lub uszkodzenie samochodu przez wyskakującego z pobocza dzika. Dzięki nagraniom wideo sytuacja pozostaje jasna, a kierowca wolny od zarzutów.

"Od czasu zainstalowania kamer monitorujących styl jazdy kierowcy, zaobserwowaliśmy zmniejsznie o 30% liczby incydentów, co doprowadziło do oszczędności ponad 58 000 EUR na ubezpieczeniu naszej floty."

Steve Bremner, Kierownik Usług Transportowych, LLYNCH

DARMOWY eBOOK

Jak technologia kamer może wspomóc program bezpieczeństwa kierowców

Pobierz

Natychmiastowy dostęp do nagrania, kiedy chcesz.

Oparta na chmurze technologia kamer AddSecure została zaprojektowana do wykrywania każdego incydentu na drodze. Gdy Twoje pojazdy biorą udział w wypadku lub innym incydencie, system automatycznie przesyła wszystkie nagrania ze zdarzenia, dane o lokalizacji i akcelerometru bezpośrednio na naszą internetową platformę telematyki wideo, w ciągu kilku minut od zdarzenia.

Zamawiam demo!

Zredukuj zużycie paliwa i ogranicz sytuacje sporne

Analizuj nagrania wideo i dane dotyczące zachowania kierowców w module „Raporty”, aby określić możliwe ulepszenia. Czy to zbyt szybkie dojeżdżanie do bramek autostradowych, nadmierna prędkość w warunkach mgły, czy brak uwagi podczas nocnej jazdy - masz wgląd w to, co dzieje się z twoją flotą i możesz zaoferować kierowcom spersonalizowane szkolenia z dokładnymi wskazówkami dotyczącymi poprawy jazdy.

Kamera samochodowa

Funkcje AddSecure RoadView Lite

  • 150° widok na drogę przed pojazdem

  • Rozdzielczość HD 1080p oraz tryb nocny

  • HD widzenie nocne

  • Łączność 4G umożliwiająca zdalne pobieranie nagrań

  • Dostęp do nagrań i danych do 1 roku na platformie RoadView

  • Śledzenie GPS

  • Automatyczne kontrole stanu systemu

  • Wbudowany czujnik przyspieszenia

Zamów demo!

Chroń swoją flotę przed fałszywymi roszczeniami, zmniejsz liczbę wypadków i popraw styl jazdy kierowców, dzięki kamerom RoadView

Wszystko, co musisz wiedzieć o wideorejestratorach RoadView Lite: