e TOLL

Spełnij wymagania systemu e TOLL z AddSecure. Wybierz urządzenie OBU lub ZSL do rozliczania przejazdów przez płatne odcinki dróg i autostrad.

Czym jest e-TOLL

  • System e-toll zastąpił dotychczas obowiązujący system viaTOLL, który został wygaszony 30 września 2021 r.

  • Nowoczesne rozwiązanie, oparte na technologii lokalizacji satelitarnej, które w czasie rzeczywistym przesyła pozycję pojazdu i zestawia ją ze stawkami za przejazd odcinkami dróg.

  • Opłata za przejazd drogą płatną będzie naliczana na podstawie rzeczywistej pozycji pobranej z obecnego w pojeździe urządzenia GPS.

  • Więcej o nowym systemie: https://etoll.gov.pl/

Wybierz urządzenie zatwierdzone przez Ministerstwo Finansów:

Urządzenie typu OBU (On Board Unit)

Prosta konstrukcja urządzenia umożliwia łatwe uruchomienie, bez konieczności realizacji tradycyjnego montażu. Instalacja urządzenia w pojeździe polega na podłączeniu dwóch przewodów bezpośrednio do klem w akumulatorze pojazdu.

Urządzenie typu ZSL (Zewnętrzny System Lokalizacyjny)

Urządzenie jest instalowane na stałe w pojeździe z podłączeniem do instalacji pojazdu. W przypadku uruchomienia w modelu ZSL, oferujemy profesjonalny montaż.

Wybierz sprawdzone urządzenie

Dzięki naszym rozwiązaniom z łatwością dobierzesz urządzenie dopasowane do twoich potrzeb. System eTOLL jest obowiązkowy dla wszystkich pojazdów samochodowych oraz zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, a także dla autobusów niezależnie od ich dopuszczalnej masy całkowitej.

  • Wybierz urządzenie od certyfikowanego operatora zatwierdzonego przez Krajową Administrację Skarbową do dystrybucji i obsługi urządzeń e-Toll

  • Nie musisz być naszym klientem - oferowane urządzenia do obsługi eTOLL działają niezależnie od naszych urządzeń telematycznych.

Zamów urządzenie e toll od certyfikowanego dostawcy

AddSecure jest certyfikowanym operatorem dopuszczonym przez Krajową Administrację Skarbową do dystrybucji i obsługi urządzeń e Toll

Informujemy, iż obsługujemy zamówienia dla flot od 5 pojazdów wzwyż.

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą odnośnie oferty i aktualnej ceny urządzenia do obsługi etoll:

Masz pytanie odnośnie urządzeń e TOLL?

Zanim je nam zadasz, sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane przez naszych klientów.