Home / Poznaj AddSecure

Poznaj AddSecure

Jesteśmy wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań IoT, ze szczególnym uwzględnieniem zabezpieczeń krytycznych danych i komunikacji.

AddSecure to wiodący europejski dostawca kompleksowych rozwiązań IoT. Pomagamy klientom optymalizować swoje działania, generować wartość biznesową oraz zabezpieczać istotne procesy.

Dzięki połączeniu rozwiązań opartych na danych, łączności oraz czujnikach z najlepszą w swojej klasie wiedzą ekspercką, spełniamy potrzeby naszych klientów niezależnie od branży. Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia oraz rozwiązania posiadają najwyższe standardy z zakresu bezpieczeństwa komunikacji i danych.

Nasze rozwiązania IT znajdują zastosowanie w obszarach takich jak budynki, systemy alarmowe, transport i logistyka, bezpieczeństwo osobiste, opieka zdrowotna, budownictwo, gminy, szkoły, służby ratunkowe, sieci energetyczne i wiele innych.

W Polsce nasze biuro mieści się we Wrocławiu, a główna siedziba AddSecure znajduje się w Sztokholmie, w Szwecji. Polski zespół od ponad 19 lat zajmuje się rozwojem autorskiego systemu IT frameLOGIC do zarządzania flotą (FMS) i transportem (TMS) dla firm transportowych w całej Europie. Na rynku wyróżnia nas kompleksowość oferowanych usług oraz elastyczność w dopasowaniu do potrzeb każdego klienta.

Naszą misją jest uczynienie świata bezpieczniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem.