Home / Zarządzanie flotą

System "All-In-One" do zarządzania flotą i transportem.

Wybierz system informatyczny nr 1 na rynku, który zapewni pełną przejrzystość Twojej floty, zwiększy efektywność jej wykorzystania i pomoże zwiększyć rentowność podejmowanych zleceń. Wszystko to w jednej elastycznej platformie chmurowej.

Rozwiązania dla wszystkich wymagania:

Przenieś cały, skomplikowany proces zarządzania zleceniami do aplikacji webowej. Od zlecenia do faktury.

Kompleksowe rozwiązania do zarządzania flotą pojazdów ciężarowych i nie tylko. Zaawansowana ewidencja pojazdów i kierowców. Wszystkie dane flotowe zgromadzone w jednym miejscu.

Narzędzia, dzieki którym będziesz skutecznie zarządzał swoimi kierowcami i ich czasem pracy.

Profesjonalne usługi w tym, kompleksowe montaże urządzeń pomiarowych i szkolenia personelu na miejscu lub on-line.

Innowacyjny system wspierający zarządzanie pracą zespołów terenowych. Skierowany do przedsiębiorstw z sektora publicznego.

Cała twoja flota widoczna jak na dłoni. Analizuj swoją flotę w wymiarze kosztowym, podatkowym, ewidencyjnym i eksploatacyjnym.

Zobacz nasze webinary

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Zobacz jak o naszych rozwiązaniach wypowiadają się nasi klienci podczas webinarów online.

Przejdź do webinarów

Poznaj historie naszych klientów

Dowiedz się z jakich rozwiązań na co dzień korzystają liderzy branży transportowej.

Inteligentne, elastyczne i skalowalne rozwiązania

Zapewniamy elastyczny i skalowalny system FMS+TMS wpierający cały proces transportu od zamówienia do faktury końcowej. Możesz automatycznie gromadzić, agregować i wzbogacać dane dotyczące transportu i logistyki, aby zapewnić wymagany poziom obsługi klienta przy najniższych możliwych kosztach. Aby usprawnić cały łańcuch logistyczny, pomagamy zmaksymalizować precyzję, przewidywalność, przejrzystość i planowanie dostaw, jednocześnie minimalizując koszty i poziomy emisji.

Zamów demo

Stwórz transparentną, bezpieczną i wydajną flotę dzięki wiodącej w branży platformie zarządzania flotą i transportem.