Integracja Schmitz Cargobull z platformami AddSecure

AddSecure nawiązuje partnerstwo ze Schmitz Cargobull, by zapewnić nowoczesne rozwiązania flotowe i transportowe.

Dane z naczep Schmitz Cargobull będą od teraz dostępne w systemach zarządzania flotą (FMS) i zarządzania transportem (TMS) AddSecure. Korzystając z danych telematycznych, klienci AddSecure zarządzający naczepami firmy Schmitz Cargobull będą mogli uzyskać dostęp do danych o lokalizacji, EBS i innych danych z naczep, przenosząc tym samym zarządzanie flotą na jeszcze wyższy poziom.

AddSecure, wiodący europejski dostawca bezpiecznych rozwiązań IoT, zawarł dziś umowę ze Schmitz Cargobull, wiodącym europejskim producentem naczep, umożliwiając automatyczne przesyłanie danych naczep z hardware’u TrailerConnect® do platform FMS AddSecure Smart Transport.

Tysiące klientów AddSecure zajmujących się transportem i logistyką zarządza dziś naczepami Schmitz Cargobull. Przenoszenie danych nie wymaga skomplikowanej instalacji ani przerw w pracy naczep. Klienci firmy uzyskają szybki dostęp do danych naczep za pośrednictwem platform AddSecure, bez konieczności instalowania w naczepach żadnego dodatkowego sprzętu.

„Wraz z AddSecure oferujemy teraz firmom transportowym i ich klientom dostęp do najważniejszych danych na wyciągnięcie ręki, bez konieczności instalowania dodatkowych produktów w naczepach. Integracja zapewni przejrzystość całej floty naczep”, mówi Søren Danielsen, Manager Digital Services w Schmitz Cargobull AG.

Dzięki połączonym technologiom zarządzania flotą AddSecure może usprawnić analizy oparte na danych oraz zoptymalizować operacje logistyczne. Strategiczna umowa ze Schmitz Cargobull dodatkowo wzmacnia pozycję AddSecure jako wiodącego dostawcy rozwiązań do zarządzania flotą i transportem w Europie.

„Bezpieczne rozwiązania łączności IoT mają kluczowe znaczenie dla operacji naszych klientów transportowych i logistycznych. Dzięki danym telematycznym z naczep Schmitz Cargobull operatorzy transportowi i logistyczni w całej Europie wejdą na wyższy poziom zarządzania flotą. Cieszymy się, że firma Schmitz Cargobull jest na naszym pokładzie. Dzięki temu nasze rozwiązania flotowe i transportowe będą lepsze, inteligentniejsze i bardziej zrównoważone” – mówi Claes Ödman, prezes ds. inteligentnego transportu w AddSecure.