AddSecure Polska zdobywa Gazelę Biznesu 2022

Lokalny oddział AddSecure po raz kolejny został wyróżniony Gazelą Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju.

AddSecure Polska, wiodący dostawca bezpiecznych rozwiązań IoT dla transportu, został nagrodzony kolejną w czasie swojej działalności, Gazelą Biznesu. Tym samym, AddSecure zasiada w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw sektora MŚP w 2022 roku.

„To dla nas zawsze ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że obierane przez nas decyzje biznesowe są tymi właściwymi. Dobrze jest znów znaleźć się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. To niewątpliwie zasługa całego naszego zespołu, bez którego zaangażowania, nie byłoby nas tu gdzie jesteśmy” – mówi Michał Szprynger, Dyrektor Zarządzający AddSecure sp. z o.o.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Więcej o rankingu tutaj.