Lider rozwiązań IT dla transportu, frameLOGIC, zmienia się w AddSecure

Lider rozwiązań IT dla transportu, frameLOGIC, zmienia się w AddSecure frameLOGIC, czołowy polski dostawca rozwiązań do zarządzania transportem, oficjalnie staje się AddSecure Sp. z o.o. Zmiana nazwy firmy i przyjęcie marki AddSecure zapewni spójność w realizacji wspólnego celu całej grupy - tworzenia świata inteligentniejszym i bezpieczniejszym miejscem.

frameLOGIC, czołowy polski dostawca rozwiązań do zarządzania transportem, oficjalnie staje się AddSecure Sp. z o.o. Zmiana nazwy firmy i przyjęcie marki AddSecure zapewni spójność w realizacji wspólnego celu całej grupy – tworzenia świata inteligentniejszym i bezpieczniejszym miejscem. 

To logiczny krok po przejęciu frameLOGIC przez AddSecure we wrześniu 2019 roku. Zmiana marki wzmocni pozycję całej grupy jako wiodącego dostawcy systemów zarządzania flotą i transportem w Europie oraz ujednolici przekaz dla klientów z sektora transportowego.

O wcześniejszym przejęciu frameLOGIC przez AddSecure, wiodącego europejskiego dostawcy rozwiązań premium w zakresie bezpieczeństwa danych i komunikacji krytycznej, zadecydowały unikalne rozwiązania i wiedza ekspercka frameLOGIC. Były one komplementarne do oferty AddSecure i dały obydwu firmom możliwość wejścia na nowe rynki.

„Choć zmienia się nazwa firmy, nasz zespół, zaangażowanie i podejście do klienta pozostaje takie jak było – na najwyższym poziomie. Z drugiej strony, możemy się teraz rozwijać w rosnącej organizacji, korzystając z dodatkowych zasobów i specjalistycznej wiedzy w zakresie rozwiązań IoT, komunikacji krytycznej i bezpieczeństwa danych.” – komentuje Michał Szprynger, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu frameLOGIC.

Co rebranding oznacza dla klientów?
Zmiana marki frameLOGIC na AddSecure zapewni klientom dostęp do szerszego spektrum rozwiązań i branżowego know-how. Spójna komunikacja rynkowa, pod jedną marką, ułatwi zrozumienie misji firmy nie tylko odbiorcom usług, ale całej branży TSL. Wszystko to pozwoli, w oparciu o mierzalne dane, jeszcze bardziej wspierać klientów i umożliwić im lepszą kontrolę nad operacjami transportowymi.

Klienci mogą w szczególności odczuć benefity wynikające z komplementarnych rozwiązań AddSecure i frameLOGIC w zakresie systemów do zarządzania flotą i transportem. Ta synergia sprawiła, że przejęcie w 2019r. stało się wielką szansą dla obu firm, a jeszcze bliższa synergia sprawiła, że przejęcie w 2019r. stało się wielką szansą dla obu firm, a jeszcze bliższa kooperacja – dziś i w przyszłości – będzie z korzyścią dla grona klientów grupy w całej Europie.

„Rozwijając naszą współpracę i intensyfikując wspólne wysiłki budujemy fundamenty pod długofalowy rozwój. Praca pod jedną marką umacnia naszą pozycję na rynku i nasze możliwości w obszarze spójnej obsługi klientów. Rosnące zapotrzebowanie branży transportowej na rozwiązania oparte o zmierzone dane i krytyczną komunikację sprawia, że nasza wspólna misja – dostarczanie bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań IoT – staje się oczywistą i adekwatną odpowiedzią na sytuację rynkową.” – twierdzi Johan Frilund, President AddSecure Smart Transport.

Od dziś, w ślad za niniejszą informacją, frameLOGIC będzie dostarczać wyróżniające się rozwiązania IT w całej Europie pod marką AddSecure.

Więcej informacji o AddSecure można znaleźć tutaj, a o dywizji Smart Transport tutaj.

Kontakt prasowy:
Kristina Grandin, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i marketingowej, AddSecure
tel. komórkowy: +46 70 689 52 08, [email protected]

Loading