Home / Smart Grids™

Smart Grids™

Zdigitalizuj swoją sieć dystrybucji energii i realizuj inteligentne, wydajne, pewne i bezpieczne operacje. Uzyskaj pełną kontrolę dzięki systemom monitorowania i analizy stacji sieciowych.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach w zakresie inteligentnych sieci z naszej witryny w języku angielskim:

Grid Communications

Bezpieczny, niezawodny i monitorowany transfer danych w oparciu o standardowe protokoły transferu danych.

Wykrywanie usterek sieci

Zmniejsz przerwy w dostępie do sieci i zminimalizuj liczbę dotkniętych nimi odbiorców.

Grid Measurement

Uzyskaj informacje umożliwiające optymalizację operacji i przygotowanie sieci na przyszłe wyzwania.

Integracja systemu sieciowego

Automatycznie zbieraj i przekazuj informacje z punktów sieci, rozproszonych pod względem geograficznym.

Analiza sieci

Konwertuj dane pomiarowe ze stacji sieciowych na kluczowe dane liczbowe i wykresy. Uzyskaj cenne informacje i analizy, w oparciu o które możesz działać.

Rozwiązania dostosowane do sieci

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb z dostępem do branżowych ekspertów.

Bezpieczne, wydajne i niezawodne rozwiązania

Nasze rozwiązania w zakresie inteligentnych sieci zapewniają niezawodne informacje z sieci w czasie rzeczywistym. To z kolei pozwala na optymalizację wykorzystania energii, zwiększenie jej dostępności i zmniejszenie kosztów operacyjnych. Rozwiązania są elastyczne, łatwe w instalacji  i konserwacji. Rozwiązania z zakresu inteligentnych sieci obejmują w pełni monitorowaną, bezpieczną krytyczną łączność oraz niezawodny i wytrzymały sprzęt przetestowany zgodnie ze standardami branżowymi, a także zapewnia cyfrowe systemy wsparcia. To daje możliwość podejmowania decyzji opartych na faktach.

Dlaczego zabezpieczenie kluczowych danych i komunikacji jest ważne?

The new smart grids

To proactively meet future demands from consumers and from the state, Affärsverken in Karlskrona has developed a new solution for smart electricity networks.