blog

AddSecure dołącza do Transport Logistyka Polska

AddSecure dołącza do stowarzyszenia Transport Logistyka Polska

Transport Logistyka Polska

AddSecure, wiodący dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych dla sektora transportu i logistyki, z radością ogłasza swoje członkostwo w renomowanym stowarzyszeniu Transport Logistyka Polska.

Transport Logistyka Polska to jedno z najważniejszych stowarzyszeń branżowych w Polsce, zrzeszające kluczowych graczy z sektora transportowego i logistycznego. Celem stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju i integracji branży oraz reprezentowanie jej interesów zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

Dołączenie AddSecure do stowarzyszenia jest istotnym krokiem dla obu stron. Dzięki swojej długoletniej obecności na rynku oraz innowacyjnym rozwiązaniom, AddSecure wniesie swoje doświadczenie i wiedzę na temat technologii telekomunikacyjnych do stowarzyszenia. Będzie aktywnie uczestniczyć w projektach i inicjatywach mających na celu rozwój sektora transportu i logistyki w Polsce.

AddSecure specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych dla branży transportowej. Firma oferuje kompleksowe systemy monitorowania flotyi i transportem. Rozwiązania AddSecure pozwalają przedsiębiorstwom z sektora transportu i logistyki zwiększyć efektywność operacyjną, poprawić bezpieczeństwo i optymalizować koszty.

Wprowadzenie innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych, takich jak Internet Rzeczy (IoT) czy rozwiązania oparte na chmurze, jest kluczowe dla przyszłości branży transportowej. AddSecure, dzięki swojemu zaangażowaniu w rozwój i wdrażanie takich rozwiązań, wspiera innowacyjność i transformację cyfrową w sektorze transportu i logistyki.

Przystąpienie do stowarzyszenia jest kolejnym krokiem w dążeniu AddSecure do aktywnego udziału w polskim sektorze transportu i logistyki. Firma jest gotowa do współpracy z innymi członkami stowarzyszenia, aby wspólnie przyczynić się do rozwoju i postępu branży w Polsce.

Więcej o stowarzyszeniu TLP znaleźć można tutaj.

 

O TLP:

Stowarzyszenie Transport Logistyka Polska, wiodące stowarzyszenie branżowe, zrzeszające kluczowe firmy z sektora transportowego i logistycznego, dedykowane jest rozwojowi i integracji branży oraz reprezentowaniu jej interesów na poziomie krajowym i międzynarodowym. Stowarzyszenie jest inicjatywą, która gromadzi profesjonalistów i liderów branży transportowej i logistycznej w Polsce. Stowarzyszenie stanowi platformę dla wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk, a także promuje innowacje i rozwój zrównoważony w sektorze transportu i logistyki.