Home / Smart Rescue™

Smart Rescue™

W reagowaniu na sytuacje kryzysowe liczy się każda sekunda. Nasze rozwiązania w zakresie inteligentnego ratownictwa sprawiają, że organizacje, zespoły kryzysowe i służby ratownicze mogą reagować we właściwy sposób oraz szybko podjąć działania.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach w zakresie inteligentnego ratownictwa z naszej witryny w języku angielskim:

Zapobiegaj incydentom w szkole lub zmniejsz ich skutki do czasu przybycia pomocy z zewnątrz.

Sprawiamy, że gminy, różne sektory, firmy i organizacje stają się bezpieczniejszymi miejscami pracy.

Ogranicz obrażenia ciała i zabezpiecz miejsca pracy.

Przyspiesz i skróć czas reakcji od alarmu do podjęcia działań dzięki naszemu cyfrowemu rozwiązaniu do transmisji alarmów wewnątrz i na zewnątrz.

Skonfiguruj lokalne centrum odbioru alarmów, aby zwiększyć wydajność i zaoszczędzić koszty.

AddSecure oferuje stacjonarne lub zdalne szkolenia o tematyce zapobiegania zagrożeniom i przemocy.

Rozwiązania, które są bezpieczne, niezawodne i sprawdzone

Nasze rozwiązania w zakresie inteligentnego ratownictwa pomagają służbom ratowniczym i innym organizacjom zapobiegać sytuacjom alarmowym, zagrożeniom, wypadkom oraz w odpowiedni sposób na nie reagować. Rozwiązania są monitorowane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok i zapewniają jasno wytyczoną ścieżkę od incydentu do odpowiedzi. Nasze rozwiązania są wykorzystywane nie tylko przez służby ratownicze. Są one także stosowane w innych sektorach, miejscach różnych wydarzeń, hotelach, szkołach i innych działaniach społecznych.

Dlaczego zabezpieczenie danych i krytycznej łączności jest ważne?

How Dalhemsskolan creates a safer school environment

Since 2016, Dalhemsskolan in Helsingborg has been actively working with an action plan to create a better and safer school. AddSecure's School Safety solution is part of this work, and the safety work has produced results.