Home / O firmie / Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

To nasi ludzie robią różnicę.

Dowiedz się więcej o naszym zespole.

To nasi ludzie robią różnicę. AddSecure składa się z ponad 880 oddanych i zmotywowanych pracowników, którzy napędzają firmę swoimi pomysłami i odpowiadają na potrzeby naszych klientów. To co nas łączy to wspólny cel, aby dostarczać rozwiązania budujące bezpieczniejszy i inteligentniejszy świat. Jesteśmy dumni z nordyckiego dziedzictwa biznesowego oraz oddani idei globalnej otwartości i transparentności w działaniu.

 

Poznaj kadrę zarządzajacą AddSecure.

Ludzie prowadzący naszą firmę korzystają ze swej bogatej wiedzy i doświadczenia, aby realizować wizję bezpieczniejszego i inteligentniejszego świata. Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, dzięki czemu nasi liderzy są blisko biznesu i wiedzą co dzieje się na rynku.

 

 

 

Stefan Albertsson

Chief Executive Officer

stefan.albertsson@addsecure.com

Ståle Moe

VP AddSecure & President Smart Care

stale.moe@addsecure.com

Liljana Vall

Chief People & Culture Officer

liljana.vall@addsecure.com

Anna Börjesson

Chief Marketing Officer

anna.borjesson@addsecure.com

Rasmus Pedersen

Chief Financial Officer

rasmus.pedersen@addsecure.com

Krister Tånneryd

Chief Operating Officer

krister.tanneryd@addsecure.com

Magnus Lengdell

CTO & President Smart Alarms

magnus.lengdell@addsecure.com

Sten Olsson

Chief Corporate Development Officer

sten.olsson@addsecure.com

Johanna Giorgi

Chief Sustainability Officer

johanna.giorgi@addsecure.com

Sofia Ericsson Holm

Chief Mergers & Acquisitions Officer

sofia.ericsson.holm@addsecure.com

Mats Genberg

President Smart Rescue

mats.genberg@addsecure.com

Johan Frilund

President Smart Transport

johan.frilund@addsecure.com

Joern Windler

President Smart Surveillance

j.windler@videoguard24.de

Nils Kjölhede

Senior Advisor

nils.kjolhede@addsecure.com

Struktura właścicielska.

Większościowym udziałowcem AddSecure jest fundusz Castik Capital. To europejski, prywatny fundusz Private Equity nastawiony na długoterminowe budowanie wartości portfela inwestycyjnego, założony w 2014 r. Mniejszościowymi udziałowcami są Abry Partners oraz pracownicy AddSecure.

Zabezpieczamy dane i komunikację krytyczną w połączonym świecie.