Home / O firmie

To jest AddSecure!

Jesteśmy wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań klasy premium w dziedzinie IoT, skoncentrowanym na zabezpieczaniu danych i komunikacji krytycznej. Dowiedz się więcej oglądając poniższy film.

Zabezpieczamy dane i komunikację krytyczną w połączonym świecie

Świat staje się coraz bardziej połączony. Przedsiębiorstwa z różnych branż wykorzystują możliwości jakie oferują dane i inteligentne technologie (IoT), aby prowadzić biznes bardziej efektywnie. W efekcie, zarządzanie danymi i komunikacją w bezpieczny sposób nabiera coraz większego znaczenia. Niejednokrotnie, dotyka to sfer i sytuacji krytycznych dla życia lub biznesu, nie ma więc miejsca na pomyłkę. Życie, majątek i ważne funkcje społeczne zależą od bezpieczeństwa danych i komunikacji. Rozwiązań na których możesz polegać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

To w tym obszarze AddSecure robi prawdziwa różnicę. Nasze doświadczenie i wiedza ekspercka, w połączeniu z rozwiązaniami klasy premium, umożliwiają bezpieczny i łatwy transfer danych pomiędzy urządzeniami IoT – w alarmach, zabezpieczeniach budynków, sieciach elektrycznych, pojazdach i wielu innych przypadkach.

Zabezpieczamy dane i komunikację krytyczną w połączonym świecie. Czynimy to zarówno bezpiecznie, jak i inteligentnie.

 

Wspieramy naszych klientów w działaniu na rzecz bezpieczniejszego i inteligentniejszego świata.

W AddSecure, postrzegamy tworzenie bezpieczniejszego i inteligentniejszego świata jako naszą misję. Działamy na rzecz ponad 100 000 klientów biznesowych i partnerów w całej Europie oferując rozwiązania premium do zabezpieczania krytycznej komunikacji i danych.

Nasi klienci działają w branży bezpieczeństwa i ochrony, w zabezpieczeniu i automatyzacji budynków, zdalnej opiece zdrowotnej, transporcie i logistyce, sektorze utilities, smart cities i innych. Zapewniamy im inteligentne i bezpieczne rozwiązania na których mogą polegać. Naszą ofertę dzielimy na następujące kategorie: Smart Alarms, Smart Care,  Smart Grids, Smart RescueSmart Transport.


Skandynawia, Europa i dalej

AddSecure to szybko rosnący biznes. Naszymi rdzennymi rynkami od zawsze były kraje nordyckie, jednak wraz z rozwojem biznesu rozszerzyliśmy obecność o spółki w Australii, BeNeLuxie, Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA.

Dziś tworzymy zespół ponad 880 pracowników o wielu różnych narodowościach. Nasza siedziba znajduje się w Szwecji, ale posiadamy biura regionalne w całej Europie oraz szeroką sieć dystrybucji.

 

Nasza historia

AddSecure wyrósł na kanwie bezpieczeństwa komunikacji krytycznej na początku lat 70-tych. Nasze korzenie sięgają największych nordyckich operatorów telefonii komórkowej i firm dbających o bezpieczeństwo,  przez co mamy unikalną wiedzę i kompetencje w dziedzinie bezprzewodowej komunikacji alarmowej. Rozwinęliśmy także chmurowe rozwiązania do obsługi komunikacji krytycznej na przełomie millenium. Byliśmy pierwszą firmą w Skandynawii, która zyskała aprobatę sektora bankowego  na usługi alarmowe oparte o komunikację mobilną.

To dziedzictwo dobrze nam służy, jednak dziś zajmujemy się nie tylko zabezpieczaniem komunikacji alarmowej. Poprzez wdrażane innowacje i wizjonerskie przejęcia wiodących firm w Europie, odpowiadamy na potrzeby klientów w wielu różnych branżach, tj. bezpieczeństwo publiczne, transport, utilities i innych.

Oferując inteligentne i bezpieczne rozwiązania do obsługi danych i komunikacji krytycznej, jesteśmy w epicentrum potrzeb nowoczesnego świata, gdzie wszystko będzie połączone. Ta podróż dopiero się rozpoczęła.

 

Zabezpieczamy dane i komunikację krytyczną w połączonym świecie.